Najděte si akci!

Rozšířené
< Červen 2024 >
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Majorettes Flag

Mažoretky s praporem - NOVÁ Pro rok 2017 !!!

Majorettes flag 

Vystoupení mažoretek s vlajkou, jedna mažoretka může mít  jednu nebo dvě hůlky. Vlajka může být umístěna na jednom nebo obou koncích hůlky. Na dokreslení sestavy, případně tématu je možné mít i další pomůcky kulisy a podobně. 

Speciálními akcemi pro Mažoretky jsou:

MIA Parade

v rámci finálové akce v Pražské Lucerně.  3.6.2017. Zde má vždy jeden tým tu čest jít na prvním místě v průvodu hned za bubeníky. Tentokrát si tuto prestižní pozici získat díky počtu získaných bodů na konkrétních soutěžích.

Soutěž MIA Majorettes flag 

Vysoutěžte si  prestižní místo v průvodu MIA parade ! 

Body za umístění  z těchto vybraných soutěží Mia festival:Českém Krumlově, v Chrudimi, Plzni, Hradci Králové, Otrokovicích, Mladé Boleslavi. Na těchto soutěžích se Vám budou body získané za umístění podle pravidel jarní MIA league sčítat a na poslední z těchto akcí v Mladé Boleslavi se vyhlásí ten kdo bude mít nejvíce bodů. Platí pouze pro choreografie při, které využíváte hůlku s vlajkou ! Vlajku musí mít všichni účastníci choreografie. 

- Tento pak získá  tu čest vystupovat s vlajkami MIA  a jít v MIA paráde hned za bubeníky, tedy se i objevit v oficiálním videu z finálového festivalu.  

Trenérky POZOR, to není vše! 

- Protože víme, že Vaše práce trenérů je nejen radost ale také dřina, máme tu CENU PRO TRENÉRY. Trenérka choreografie, která získá největší počet bodů na daných soutěžích, získá pobyt na MIA beach campu v Chorvatsku ZCELA ZDARMA, plus 15% slevu z ceny MIA Beach Campu pro 15 dalších účastníků…

PRO VŠECHNY SOUTĚŽE PLATÍ VŠEOBECNÁ PRAVIDLA.

Naleznete zde kompletní textové informace pro trenéry v PDF, ale také přehled všech potřebných čísel v tabulce TORIN, jako jsou délky vystoupení, pro jednotlivé disciplíny, slučování kategorií a řadu dalších důležitých informací.