Najděte si akci!

Rozšířené
< Prosinec 2023 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Professional - pro koho

ZAŘAZENÍ DO ÚROVNĚ PROFESSIONAL – stručný popis (více najdete v pravidlech).

Systém soutěže je registrován pod ochrannou známkou a je velmi pečlivě rozdělen podle úrovně soutěžících. Na HOBBY a PROFESSIONAL závodníky (nebo týmy).

PROFESSIONAL - zde je prostor pro závodníky se zkušenostmi, častějšími tréninky, případně úspěchy z českých i mezinárodních soutěží.   

Zařazeni se provádí podle několika faktorů.

Na základě úspěšnosti na soutěžích.

Pokud se choreografie umístila na MČR pořádané některým ze svazů na medailovém místě. Pokud se choreografie kvalifikovala na některou ze zahraničních akcí s mezinárodní účastí (závodníci min. z 5-ti zemí) - musí být zařazena do PROFESSIONAL.

Na základě použitých prvků

Zde se mohou objevit prvky gymnastiky i akrobacie, zvedačky, pyramidy neomezené výšky, skoky a další náročnější sportovní  prvky. Zde také budou hodnoceny, v případě, že budou nesprávně  provedeny nebo  budou působit  nebezpečně mohou být body i strženy. 

Na základě provozování za úplatu

Pokud  je soutěžící držitelem živnostenského oprávnění a provozuje některou s disciplín za úplatu. Jedná se například o veřejné vystupování, vedení studia, školení trenérů, lektorování v disciplínách orientální tance, country tance, balet, výrazový tanec a podobně - musí být choreografie zařazena do PROFESSIONAL.

Na základě profesní přípravy

Pokud se soutěžící připravuje denním studiem na výkon budoucího povolání v tanci, zpěvu a fotografii nebo příbuzných oborech - musí být choreografie zařazena do PROFESSIONAL.

Další zařazení je podle specifik uvedených u jednotlivých kategorií.

Jako například: náročnost práce s nářadím, náročnost zařazených prvků a další. 

V úrovni PROFESSIONAL může startovat i choreografie, která nesplňuje dané podmínky, ale trenérka chce závodníkům zajistit větší konkurenci. Naopak  choreografie, nebo závodník, který splňuje podmínky zařazení do PROFESSIONAL  nesmí startovat v HOBBY.