Najděte si akci!

Rozšířené
< Květen 2024 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dance Show

Soutěžící může předvést libovolný taneční styl. Představení by měl být postavena na myšlence, tématu příběhu. Vystoupení by měla být zajímavou podívanou.Vystoupení musí obsahovat zřetelné vykreslení tématu  nebo mít čitelnou dějovou linii, která má zřetelný začátek střed a konec.  

 

  • Nezbytné je využítí kulis nebo pomůček. Kulisy a pomůčky musí splňovat specifikace dané ve všeobecných pravidlech.Tedy nepřesahovat dannou velikost. a splńovat kritéria bezpečnosti.  

Doporučujeme

  • kostým dvě a více barev nebo druhů. Pozor na synchron pokud budete mít nestejně oblečené děti, Dbejte na to aby  i tak byl alespoň v některých částech vidět dobrý synchron 
  • pomůcky a kulisy - pomůcky i kulisy musí být využity během sestavy a souviset s celkovým tématem sestavy.Na toto dbejte zejména u pomůcek pokud dětem do hotové sestavy přidáte pomůcku obvykle je  to vidět 
  • změnit vícekrát tvar formace 
  • je možné také smíchání jednotlivých věkových kategorií
  • může zde být použit mix hudebních stylů. Hudební ani taneční styl není nijak omezen ani tempem ani stylem 

PRO VŠECHNY SOUTĚŽE PLATÍ VŠEOBECNÁ PRAVIDLA.

Naleznete zde kompletní textové informace pro trenéry v PDF, ale také přehled všech potřebných čísel v tabulce TORIN, jako jsou délky vystoupení, pro jednotlivé disciplíny, slučování kategorií a řadu dalších důležitých informací.